Všeobecné obchodní podmínky

Ceny zboží

V případě nesrovnalosti skutečné ceny a ceny na našich stránkách si vyhrazujeme právo na změnu. Všechny objednávky a prohlášení jsou právoplatné po písemném, e-mailovém potvrzení. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

Doprava

Zboží dopravuje Česká a Slovenská pošta, DPD, Zásilkovna po ČR a SK. Při převzetí zboží je kupující povinen provést kontrolu obalu zboží a v případě poškození je povinen s pracovníkem přepravce sepsat protokol o poškození zboží a informovat prodávajícího. Má také v případě vážného poškození obalu nebo poškození zboží právo nepřevzít zásilku od přepravce.

Cena dopravy

 • Zdarma - osobní odběr na adrese Rižská 1580/11, Praha - Hostivař, 102 00
 • DPD, IN TIME - doruční na adresu v ČR  - 110 Kč s Dph (při platbě převodem) a 140 Kč s Dph (při platbě dobírkou) – při objednávce od 5000 Kč s Dph zdarma. Dodací lhůta je zpravidla 2 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 2 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak.
 • Česká pošta - 120 Kč s Dph (při platbě převodem) a 155 Kč s Dph (při platbě dobírkou) – při objednávce od 5000 Kč s Dph zdarma. Dodací lhůta je zpravidla 2 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 2 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak.
 • Zásilkovna - výdejní místa po ČR a SK - 90 Kč s Dph (při platbě převodem) a 115 Kč s Dph (při platbě dobírkou) – při objednávce od 5000 Kč s Dph zdarma, maximální hmotnost balíku 5 kg! Dodací lhůta je zpravidla 2 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 2 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak.
 • Slovensko GLS, DPD - 180 Kč s Dph (při platbě převodem) a 200 Kč s Dph (při platbě dobírkou) - při objednávce od 6000 Kč s Dph zdarma. Dodací lhůta je zpravidla 2 - 3 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 2 - 3 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak.
 • Slovenská pošta - 190 Kč s Dph (při platbě převodem) a 220 Kč s Dph (při platbě dobírkou) - při objednávce od 6000 Kč s Dph zdarma. Dodací lhůta je zpravidla 3 - 4 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 3 - 4 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak.
 • Země EU
  Země EU Platba předem
  Cena v Kč
  Na dobírku
  Cena v Kč
  Doba přepravy
  (pracovní dny)
  Slovensko od 90 od 115 2 - 3
  Poland
  186 x 3 - 4
  Germany
  247 x 3 - 4
  Hungary
  180 x 3 - 4
  Austria
  234 x 3 - 4
  Italy
  460 x 7 - 8
  France
  460 x 6 - 7
  Great Britain
  x x x
  Ireland
  x x x
  Slovenia
  299 x 6 - 7
  Croatia
  299 x 7 - 8
  Romania
  222 x 3 - 4
  Belgium
  425 x 6 - 7
  Netherlands
  425 x 6 - 7
  Denmark
  425 x 6 - 7
  Bulgaria
  282 x 3 - 4
  Spain
  425 x 7 - 8
  Portugal
  425 x 7 - 8
  Finland
  425 x 7 - 8
  Estonia
  425 x 6 - 7
  Sweden
  498 x 8 - 9
  Greece
  474 x 9 - 10
  Lithuania
  399 x 4 - 5
  Latvia
  430 x 4 - 5
  Luxembourg
  425 x 6 - 7

Dodací lhůta

Dodací lhůta je zpravidla 2 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě převodem 2 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a to bez udání důvodů. Po obdržení vráceného zboží, prodávající nejpozději do 10 pracovních dnů zákazníkovi vrátí zpět celou zaplacenou částku na jeho uvedené bankovní číslo. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, jevit známky opotřebení, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy spotřebitelem, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím vrátit i poskytnutý dárek.

Množstevní slevy

Zájemcům o trvalou spolupráci, obchodním firmám, servisům a dalším zákazníkům, nakupujícím pro další prodej doporučujeme kontaktovat nás za účelem sjednání individuálních obchodních podmínek.

Reklamační řád

Pokud není uvedeno jinak, vztahuje se na každé zboží zákonná záruční doba 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží kupujícím a prodlužuje se o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravně. Dojdeli k výměně části vysavače nebo čisticího stroje v průběhu prodloužené záruky, vztahuje se záruka na jakost v délce zbývající doby trvání původní prodloužené záruky. Prodloužená záruka se vztahuje na fyzické i právnické osoby, kde výrobky budou používány i k podnikatelské činnosti.

Ke každému zboží je přikládána faktura, která slouží zároveň jako záruční list. Osobním převzetím zboží nebo převzetím zboží od dopravce kupující souhlasí s obchodními podmínkami a reklamačním řádem a potvrzuje, že byl s nimi seznámen.

Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí. Převzetím se rozumí předání zboží dopravcem  zákazníkovi. Kupující je povinen oznámit prodávajícímu bezodkladně po provedení prohlídky dodaného zboží všechny vady, které zjistil a to prostřednictvím emailu. Při zjištení rozdílu v množství nebo druhu zboží s údaji na faktuře nebo dodacím listu je nutno podat o tomto stavu zprávu prodávajícímu do 3 pracovních dnů od převzetí prostřednictvím emailu.

K reklamaci je nutné ve všech případech předložit fakturu (dodací list), doklad o zaplacení a dodání zboží a vlastní reklamované zboží. V případě reklamace vad zboží, za jehož jakost převzal prodávající záruku od výrobce, musí být vady reklamovány nejpozději do konce záruční lhůty. Prodávající je povinen vyřídit reklamaci v zákonné lhůtě 30 dnů. Zákonná lhůta počíná běžet dnem doručení reklamace prodávajícímu.Kupující má právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním práv z odpovědnosti za vady.

Výběr a montáž motoru

By měla provádět osoba s elektro kvalifikací, která odborně vybere vhodný motor kompatibilní s původním motorem a zajistí i jeho odbornou montáž. U motorů, kde uvádíme možné použití podle jednotlivých značek vysavačů lze brát pouze jako informativní a přesný výběr by měla provést osoba s elektro kvalifikací.

Ochrana osobních údajů

Veškerá Vaše data poskytnutá při objednávkách zboží jsou považována za důvěrná a nebudou poskytnuta třetím stranám.

Jedinou výjimkou, kdy data kupujícího předáváme třetí straně, je doručení objednaného zboží na adresu uvedenou při odeslání objednávky. Data jsou předána přepravní společnosti a to pouze v nezbytně nutném rozsahu, potřebném k úspěšnému doručení zboží z vaší objednávky.

Vámi poskytovaná data jsou použita pouze k bezproblémovému odbavení objednávky a zkvalitnění našich služeb. Veškeré údaje a statistiky o vašich nákupech, které jsou získány během provozu a je nutné je archivovat (např. z důvodu reklamace), nejsou poskytovány třetím stranám.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromaždováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v předchozím odstavci. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel včas publikovány na této stránce.

Elektroodpad

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o zajištění společného plnění" v rámci kolektivního systému Rema Systém, a.s., Antala Staška 510/38, Praha 4, 140 00.

Seznam sběrných míst a jejich provozní doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách www.rema.cloud/sberna-mista/  nebo na stránkách MŽP - Registr míst zpětného odběru.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin0 položky 0 Kč

Dokončit objednávku >

© motory-domel.cz | Sitemap | Grafika | CSS && XHTML | Najnakup.sk | Tovar.sk